Párty stany

Párty stan budete potrebovať všade tam, kde je to potrebné na ochranu hostí a stravovania pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Bez ohľadu na typ organizovanej párty zvolíme správnu veľkosť stanu a jeho farby. Vďaka tomu si vytvoríte ideálne miesto na svadbu, prijímanie alebo inú hostinu.

Párty stany

Cateringové stany

Cateringové stany budú ideálne pre každú akciu, ktorú organizujete na voľnom priestranstve. Počasie sa nikdy nedá úplne predpovedať, preto stojí za to zabezpečiť bezpečnosť hostí a jedál, ktoré sa budú podávať. Veľký výber farieb a veľkostí vám umožní vybrať si ten správny stan pre danú udalosť. Na druhej strane rýchlosť a ľahkosť, s akou je stan zostavený, minimalizuje čas potrebný na usporiadanie celej hostiny.

Cateringové stany

Skladové stany

Skladové stany sa osvedčia, keď budete potrebovať ďalší úložný priestor. Veľký výber veľkostí vám umožní vybrať si správnu veľkosť, podľa vašich potrieb. Skladovacie stany majú okrem veľkej rolovacej brány aj ďalší, menší vchod. Vďaka tomu, keď chcete vstúpiť, nemusíte zakaždým otvárať veľký a vysoký vchod.

Skladovacie stany

Priemyslové stany

Priemyselné stany vám umožnia rýchlo získať ďalší priestor, v ktorom môžete vytvárať pracovné priestory. Plachta v takom stane je ohňovzdorná, takže tam môžete bezpečne vykonávať rôzne druhy dielenských alebo maliarskych prác. Konštrukcia priemyselných stanov je segmentovaná, takže ju možno kedykoľvek predĺžiť, aby sa získal ešte väčší priestor

Priemyslové stany

Reštauračné stany

Stany na stravovanie vám umožnia zväčšiť priestor reštaurácie. Postavte si v stane stoly, kreslá alebo stoličky a užite si vo svojej kaviarni ešte viac hostí. Stany na pohostenie sú vybavené žalúziami. Konštrukcia sa skladá z hrubých pozinkovaných rúrok a množstva bezpečnostných opatrení, vďaka ktorým sa vaši hostia budú môcť cítiť bezpečne.

Reštauračné stany

Záhradné stany

Záhradné stany sú najlepším riešením pre horúce dni, keď hľadáme nejaký tieň vo svojich domácich záhradách. Bude to tiež ideálne riešenie počas daždivých dní, kedy sa môžeme chrániť pred zmoknutím. Veľký výber veľkostí vám umožní zladiť dokonalý záhradný stan, ktorý sa perfektne hodí do každého záhradného priestoru.

Záhradné altánky

Obchodné stany

Ak chcete, aby bol váš obchod atraktívnejší, pouvažujte nad estetickým a praktickým komerčným stanom. Obchodné stany je možné rýchlo postaviť a rozložiť. Rolety pri oknách vám umožnia prideliť priestor napríklad zadnej miestnosti alebo šatniam – stačí rolety roztiahnuť tak, aby ste nevideli, čo sa vnútri deje.

Obchodné stany

Svadobné stany

Tento výnimočný deň, ktorým je svadobný obrad a hostina, musí byť dokonalým dňom. Rozmarné počasie tomu preto nemôže zabrániť. Na ochranu hostí, tímu a stravovania pred dažďom alebo vetrom stojí za to umiestniť elegantný svadobný stan. Okrem toho, že bude vyzerať skvele, umožní účastníkom svadby urobiť si prestávku na tienistom mieste.

svadobné stany

Záhradné altánky

Záhradný altánok je dokonalým doplnkom každého pozemku a domácej záhrady. Môže to byť skvelé miesto na stretnutie s priateľmi pri grilovaní. Altánok ochráni každého pred dažďom a silným, pripekajúcim slnkom.

Záhradné altánky

Stany pre poľnohospodársvo

Traktory, kombajny alebo iná poľnohospodárska technika sú v zime ťažko skladovateľné. Ideálne sú na to stany, do ktorých sa zmestí každé poľnohospodárske zariadenie. Tieto typy hál sú ideálne aj na skladovanie krmiva pre hospodárske zvieratá. Stany pre poľnohospodárstvo môžu mať vstupnú výšku až 3 m a šírku 8 m. 

Stany pre poľnohospodársvo